5. Ad van Nieuwenhuyzen

Ad van Nieuwenhuyzen (1947)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Ad van NIEUWENHUYZEN (Meppel 1947)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Ad van Nieuwenhuyzen - Zeefdruk, zonder titel. kopen? Bied vanaf 25!

Ad van Nieuwenhuyzen - Zeefdruk, zonder titel.

Geplaatst doorduif

Eindtijd26-06-2021 om 19:03

Jaartal1987
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Nieuwenhuyzen - BARCELONA 2 kopen? Bied vanaf 370!

Ad van Nieuwenhuyzen - BARCELONA 2

Geplaatst doorAlkmaarde12de

Eindtijd13-07-2021 om 22:58

Jaartal1990
Afmetingen130 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam