5. Adam Marczukiewicz

Adam Marczukiewicz (1958)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Adam MARCZUKIEWICZ (1958)

Adam Marczukiewicz - Staande figuur in een landschap kopen? Bied vanaf 110!

Adam Marczukiewicz - Staande figuur in een landschap

Geplaatst doorSanderdehek

Eindtijd11-07-2021 om 22:03

Jaartal1999
Afmetingen100 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam