5. Adolphe Cieslarczyk

Adolphe Cieslarczyk (1916-2003)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Adolphe CIESLARCZYK (Düsseldorf 1916 - 2003)

Adolphe Cieslarczyk - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Adolphe Cieslarczyk - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd18-07-2021 om 19:20

TechniekEts
Afmetingen63.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst