5. Adriaan Cornelis

Adriaan Cornelis (1912-1972)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Adriaan Izak CORNELIS (Kruiningen 1912 - Rotterdam 1972)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Adriaan Cornelis - Kompositie kopen? Bied vanaf 55!

Adriaan Cornelis - Kompositie

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd29-04-2021 om 21:37

TechniekGouache
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Adriaan Cornelis - Stilleven met fles, glas en vlinder. kopen? Bied vanaf 350!

Adriaan Cornelis - Stilleven met fles, glas en vlinder.

Geplaatst doorAkke

Eindtijd18-07-2021 om 21:25

Afmetingen84 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst