5. Adrianus Johannes van Eck

Adrianus Johannes van Eck (1907-1974)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Adrianus Johannes van ECK (Amsterdam 1907 - Haarlem 1974)

Adrianus Johannes van Eck - A3620, Geitje met kippen in landschap kopen? Bied vanaf 250!

Adrianus Johannes van Eck - A3620, Geitje met kippen in landschap

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd02-05-2021 om 20:15

Afmetingen63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst