5. Adrianus Marijnissen

Adrianus Marijnissen (1899-1978)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Adrianus MARIJNISSEN (Drimmelen 1899 - 1978)

Adrianus Marijnissen - Taferelen op bevroren ijs kopen? Bied vanaf 1000!

Adrianus Marijnissen - Taferelen op bevroren ijs

Geplaatst doorArtMind

Eindtijd21-03-2021 om 15:13

Jaartal1950
Afmetingen84 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst