5. Agnes Canta

Agnes Canta (1888-1964)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Agnes CANTA (Rotterdam 1888 - Rotterdam 1964)

Agnes Canta - Goudsbloemen kopen? Bied vanaf 75!

Agnes Canta - Goudsbloemen

Geplaatst doorEBi

Eindtijd30-05-2021 om 19:06

Afmetingen63 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst