5. Albert Dekker

Albert Dekker (1950)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Albert DEKKER (Amsterdam 1950)

Albert Dekker - Twee honden en de liefde kopen? Bied vanaf 100!

Albert Dekker - Twee honden en de liefde

Geplaatst doorWoBoHo

Eindtijd25-07-2021 om 19:20

Jaartal1982
TechniekAcryl
Afmetingen163 cm x 153 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam