5. Albert Herkelman

Albert Herkelman (1945)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Albert HERKELMAN (Schiedam, 1945)

Albert Herkelman - Vissers op het strand kopen? Bied vanaf 275!

Albert Herkelman - Vissers op het strand

Geplaatst doorHollandArt

Eindtijd25-07-2021 om 20:28

Afmetingen43 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst