5. Albert Jan de Haan

Albert Jan de Haan (1936-1991)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Albert Jan de HAAN (Leeuwarden 1936 - 1991 Amsterdam)

Albert Jan de Haan - Zonder titel V kopen? Bied vanaf 100!

Albert Jan de Haan - Zonder titel V

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarc72

Eindtijd11-04-2021 om 21:34

Jaartal1965
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlas Schade