5. Albert Mertz

Albert Mertz (1920-1990)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Albert MERTZ (Denemarken, 1920 - 1990)

Deens

Albert Mertz - gemengde techniek op papier - 1985 kopen? Bied vanaf 499!

Albert Mertz - gemengde techniek op papier - 1985

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd30-07-2021 om 19:06

Jaartal1985
Afmetingen79.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst