5. Alexander Ballings

Alexander Ballings (1952-2020)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Alexander BALLINGS (Den Haag 1952 - 2020)

Alexander Ballings - ontwerp gebouw op plein voor C.S. Den Haag - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 70!

Alexander Ballings - ontwerp gebouw op plein voor C.S. Den Haag - gemengde techniek

Geplaatst doorloft

Eindtijd17-04-2021 om 20:51

Jaartal1992
TechniekComputerprint
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst