5. Alfons Borrell Palazon

Alfons Borrell Palazon (1931)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Spaanse kunstenaar Alfons BORRELL Palazon (1931 Barcelona)

Alfons Borrell Palazon - Originele gesigneerde gravure - 68/75 - 2004 kopen? Bied vanaf 145!

Alfons Borrell Palazon - Originele gesigneerde gravure - 68/75 - 2004

Geplaatst doorin2art

Eindtijd11-05-2021 om 19:07

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen37 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst