5. Alfred Cohen

Alfred Cohen (1920-2001)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Alfred COHEN (1920-2001)

Amerikaanse schilder en graficus. Zijn studie aan het Art Institute of Chicago wordt onderbroken door W.O.II. waarin hij dient als luchtmachtofficier in de Pacific (1942-1945). In 1949 zet hij zijn studie voort. Zijn afstuderen wordt beloond met een reis naar Europa. Hij vestigt zich in Parijs waar hij verder studeert aan de legendarische kunstschool La Grande Chaumi

Alfred Cohen - Fleurs Chanticier kopen? Bied vanaf 45!

Alfred Cohen - Fleurs Chanticier

Geplaatst doorSophie001

Eindtijd11-03-2021 om 22:50

TechniekEts
Afmetingen63 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst