5. Alfred Renaudin

Alfred Renaudin (1866-1944)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Alfred RENAUDIN (La Neuveville-devant-Raon 1866 - Fontannes 1944)

Alfred Renaudin - C5004-29, Twee dames in het park kopen? Bied vanaf 75!

Alfred Renaudin - C5004-29, Twee dames in het park

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd28-02-2021 om 20:43

TechniekLitho
Afmetingen26 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout