5. Ali Koers

Ali Koers

3 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Ali KOERS

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Ali Koers - Pipes 3 kopen? Bied vanaf 50!

Ali Koers - Pipes 3

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAliKoers

Jaartal2016
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen27 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Ali Koers - Pipes 2 kopen? Bied vanaf 50!

Ali Koers - Pipes 2

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAliKoers

TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
Ali Koers - Pipes 1 kopen? Bied vanaf 50!

Ali Koers - Pipes 1

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAliKoers

TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd