5. Alois Petrak

Alois Petrak (1811-1888)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Alois PETRÁK (Kunžak 1811 - 1888)

Tsjechisch

Alois Petrak - Kruisgang kopen? Bied vanaf 25!

Alois Petrak - Kruisgang

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorArianne0106

Eindtijd02-06-2021 om 19:02

Jaartal1880
Afmetingen13 cm x 9.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout