5. Amerentske Koopman

Amerentske Koopman (1972)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Amerentske KOOPMAN (Enschede 1972)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Amerentske Koopman - Stripes I kopen? Bied vanaf 195!

Amerentske Koopman - Stripes I

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-08-2021 om 22:36

Jaartal2020
TechniekAcryl
Afmetingen22 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Amerentske Koopman - Stripes II kopen? Bied vanaf 195!

Amerentske Koopman - Stripes II

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd03-08-2021 om 22:03

Jaartal2020
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam