5. Andre Groothuizen

Andre Groothuizen (1958)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

André GROOTHUIZEN (Ilpendam (Waterland) 1958)

Andre Groothuizen - Schilderij: 'Bootje' (1990) kopen? Bied vanaf 135!

Andre Groothuizen - Schilderij: 'Bootje' (1990)

Geplaatst doorZuiverKunst

Eindtijd25-07-2021 om 19:27

Jaartal1990
TechniekAcryl
Afmetingen130 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst