5. Anish Kapoor

Anish Kapoor (1954)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (29 x Favoriet)

Anish Kapoor - zonder titel kopen? Bied vanaf 1250!

Anish Kapoor - zonder titel

Geplaatst dooruser

Eindtijd22-07-2021 om 19:37

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen73 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst