5. Anke Land

Anke Land (1946)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Anke Land: (Surhuisterveen 1946)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Anke Land - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Anke Land - zonder titel

Geplaatst doorPVH

Eindtijd31-01-2021 om 21:15

Jaartal1986
TechniekSjabloondruk
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Anke Land - zonder titel

Fotografie

Geplaatst doorcolfb

Eindtijd22-03-2021 om 20:10

Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen13 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst