5. Ann Noel

Ann Noel (1944)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Ann Noël (Plymouth, England, 1944) Woont en werkt in Berlijn sinds 1980.

Engels

Ann Noel - Bo-Peep brand kopen? Bied vanaf 110!

Ann Noel - Bo-Peep brand

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd06-06-2021 om 22:51

Jaartal1990
Afmetingen100 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst