5. Anna Clara Oberstadt-Kranenburg

Anna Clara Oberstadt-Kranenburg (1876-1950)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Geboren: Groningen 16 oktober 1876 Overleden: Den Haag 21 januari 1950

Anna Clara Oberstadt-Kranenburg - krijttekening (wasco) , 2 tekeningen kopen? Bied vanaf 55!

Anna Clara Oberstadt-Kranenburg - krijttekening (wasco) , 2 tekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd06-05-2021 om 19:41

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen21.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout