5. Anna Reinders

Anna Reinders (1946)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Anna REINDERS (Schaesberg 1946)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Anna Reinders - figuren kopen? Bied vanaf 200!

Anna Reinders - figuren

Geplaatst doorGritje

Eindtijd31-01-2021 om 10:40

Jaartal1990
Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anna Reinders - figuren kopen? Bied vanaf 45!

Anna Reinders - figuren

Geplaatst doorGritje

Eindtijd06-02-2021 om 11:06

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen6 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout