5. Anne Huitema

Anne Huitema (1941)

1 aangeboden items / 47 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Anne HUITEMA (1941)

Anne Huitema - Schapen. kopen? Bied vanaf 65!

Anne Huitema - Schapen.

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd28-07-2021 om 21:18

TechniekEts
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst