5. Ansuya Blom

Ansuya Blom (1956)

1 aangeboden items / 42 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Ansuya BLOM (Groningen 1956)

Ansuya Blom - Must remain still kopen? Bied vanaf 55!

Ansuya Blom - Must remain still

Geplaatst doorStrechgel

Eindtijd15-08-2021 om 19:54

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst