5. Anthonie Mandos

Anthonie Mandos (1950)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Anthonie MANDOS (Tilburg 1950)

Anthonie Mandos - Retabel-rose - Potlood, acryl op papier, Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!

Anthonie Mandos - Retabel-rose - Potlood, acryl op papier, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd13-03-2021 om 22:27

Jaartal1992
TechniekAcryl
Afmetingen51 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst