5. Anton Fuchs

Anton Fuchs (1958)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Anton FUCHS (Keulen 1958)

Anton Fuchs - Pragedruk met gemengde techniek - Handgesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 40!

Anton Fuchs - Pragedruk met gemengde techniek - Handgesigneerd - 1984

Geplaatst doorPaul_Louis_van_den_Bergh

Eindtijd05-07-2021 om 19:42

Jaartal1984
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst