5. Arend Kleinpaste

Arend Kleinpaste (1955)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Arend KLEINPASTE

GRAFICUS EN SCHILDER

Geboren te Ede in 1955.

Arend Kleinpaste was onder andere werkzaam in Utrecht en Harderwijk.

Door: Arthur Brouwers

Arend Kleinpaste - Landschap met 7 staken kopen? Bied vanaf 10!

Arend Kleinpaste - Landschap met 7 staken

Geplaatst dooryookoo

Eindtijd27-07-2021 om 21:29

Jaartal1989
TechniekDroge Naald
Afmetingen32.5 cm x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout