5. Arie Ketting de Koningh

Arie Ketting de Koningh (1815-1867)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Arie KETTING DE KONINGH (Dordrecht 1815 - Amersfoort 1867)

Arie Ketting de Koningh - C4332, Koeien in landschap kopen? Bied vanaf 350!

Arie Ketting de Koningh - C4332, Koeien in landschap

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd06-06-2021 om 19:24

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen37.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst