5. Arja van den Berg

Arja van den Berg (1947)

7 aangeboden items / 70 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Arja van den BERG (Oosterbeek 1947)

7 aangeboden items van deze kunstenaar

Arja van den Berg - Mooie ets kopen? Bied vanaf 45!

Arja van den Berg - Mooie ets

Geplaatst doorCello1

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arja van den Berg - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!

Arja van den Berg - Houtsnede

Geplaatst doorCello1

Jaartal1994
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Arja van den Berg - Ets: Dunne bierkade den Haag - 1976 kopen? Bied vanaf 49!

Arja van den Berg - Ets: Dunne bierkade den Haag - 1976

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arja van den Berg - Ets - 1982 kopen? Bied vanaf 50!

Arja van den Berg - Ets - 1982

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen53.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arja van den Berg - Ets: Dunne bierkade den Haag - 1976 kopen? Bied vanaf 50!

Jaartal1976
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arja van den Berg - Ets - 1988 kopen? Bied vanaf 49!

Arja van den Berg - Ets - 1988

Jaartal1976
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arja van den Berg - Ets - 1982 kopen? Bied vanaf 49!

Jaartal1982
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst