5. Armand Apol

Armand Apol (1879-1950)

3 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Armand-Adrien-Marie (Armand) Apol (Brussel, 1879 ? 1950) was een Belgisch kunstschilder, etser en lithograaf van het postimpressionisme.Van 1891 tot 1901 studeerde hij aan de Kunstacademie in Brussel, o.a. bij Constant Montald. In 1901 werd hij lid van de kunstenaarsvereniging Le Sillon die als medeleden onder andere Willem Paerels, Emile Thysebaert, Louis Thevenet, Georges Van Zevenberghen, Louise Broh_e, Arthur Navez en J. Tordeur had.Tijdens de Eerste Wereldoorlog was hij krijgsgevangene in Duitsland en na de oorlog woonde hij een tijd in Zwitserland. In 1918 had hij er in Gen

Belgisch

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Armand Apol - Litho, Kanaalzicht kopen? Bied vanaf 20!

Armand Apol - Litho, Kanaalzicht

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armand Apol - Ets, L'eglise de Ackelgem kopen? Bied vanaf 35!

Armand Apol - Ets, L'eglise de Ackelgem

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen28.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Armand Apol - haven gezicht kopen? Bied vanaf 40!

Armand Apol - haven gezicht

Geplaatst dooretsje

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst