5. Armand Bouten

Armand Bouten (1893-1965)

3 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Armand BOUTEN (Venlo 1893 - Amsterdam 1965)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Armand Bouten - le mur fermé kopen? Bied vanaf 645!

Armand Bouten - le mur fermé

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekGouache
Afmetingen35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armand Bouten - la visite amoureuze kopen? Bied vanaf 645!

Armand Bouten - la visite amoureuze

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armand Bouten - Ingelijste aquarel: de intelligente en charmante kat kopen? Bied vanaf 599!

Armand Bouten - Ingelijste aquarel: de intelligente en charmante kat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst