5. Armand Closset

Armand Closset (1900-1985)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Armand CLOSSET (Luik 1900 - 1985)

Belgisch

Armand Closset - Moeraslandschap kopen? Bied vanaf 120!

Armand Closset - Moeraslandschap

Geplaatst doorBerting22

Eindtijd11-04-2021 om 19:46

Afmetingen73 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst