5. Arthur Cremer-Acre

Arthur Cremer-Acre (1932)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Arthur CREMER-ACRE (Bochum 1932)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Artur Cremer Acre - LETZTES JAHR an der SEE - Handsignierter & nummerierter Siebdruck - HEISSLUFTBALLON - BOCHUM 1977 kopen? Bied vanaf 45!

Artur Cremer Acre - LETZTES JAHR an der SEE - Handsignierter & nummerierter Siebdruck - HEISSLUFTBALLON - BOCHUM 1977

Geplaatst doorartaud

Eindtijd18-06-2021 om 19:04

VerzendingInternationaal

Artur Cremer Acre - Klok zonder tijd kopen? Bied vanaf 90!

Artur Cremer Acre - Klok zonder tijd

Geplaatst doorGuidoLu

Eindtijd22-07-2021 om 21:37

Jaartal2001
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst