5. Auguste Dandoy

Auguste Dandoy (1839-1893)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Auguste DANDOY (1839 - 1893)

Auguste Dandoy - C4766, Frans stadsgezicht aan rivier kopen? Bied vanaf 450!

Auguste Dandoy - C4766, Frans stadsgezicht aan rivier

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd21-03-2021 om 20:17

Jaartal1880
Afmetingen30.5 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst