5. Aurora de Pietro de Torras

Aurora de Pietro de Torras (1906-1981)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Aurora DE PIETRO DE TORRAS (1906-1981)

Argentijns

Aurora de Pietro de Torras - Carlos Vega kopen? Bied vanaf 30!

Aurora de Pietro de Torras - Carlos Vega

Geplaatst doorelmondalek1920

Eindtijd13-06-2021 om 21:15

TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst