5. Axel Heibel

Axel Heibel (1943)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Axel Heibel - Gesigneerde zeefdruk - 1974 - 144/150 kopen? Bied vanaf 65!

Axel Heibel - Gesigneerde zeefdruk - 1974 - 144/150

Geplaatst doorin2art

Eindtijd21-07-2021 om 19:22

Jaartal1974
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst