5. Babette IJdenberg-Ottenhof

Babette IJdenberg-Ottenhof (1936-2001)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Babette IJDENBERG-OTTENHOF (1936 - 2001)

Babette IJdenberg-Ottenhof - Stilleven met knikkers. kopen? Bied vanaf 45!

Babette IJdenberg-Ottenhof - Stilleven met knikkers.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd11-05-2021 om 22:58

TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst