5. Bea Farenhorst

Bea Farenhorst (1948)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

Bea FARENHORST (Amsterdam 1948)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Bea Farenhorst - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Bea Farenhorst - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd24-01-2021 om 21:32

Jaartal1987
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bea Farenhorst - Kleurenzeefdruk | 'Zonder titel' | 1988 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 45!

Bea Farenhorst - Kleurenzeefdruk | 'Zonder titel' | 1988 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd12-03-2021 om 21:53

Jaartal1988
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout