5. Beatrice Kluivers

Beatrice Kluivers (1945)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Beatrice KLUIVERS (Leiden, 1945)

Beatrice Kluivers - Petunia kopen? Bied vanaf 25!

Beatrice Kluivers - Petunia

Geplaatst doorAdeNeef

Eindtijd20-02-2021 om 21:09

Jaartal1977
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen75 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst