5. Ben van Lier

Ben van Lier (1938)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ben van LIER (1938)

Ben van Lier - Prachtig brons, unicum, “boomstronken” kopen? Bied vanaf 250!

Ben van Lier - Prachtig brons, unicum, “boomstronken”

Beeld / Object

Geplaatst doorLeenders

Eindtijd21-06-2021 om 21:18

TechniekBrons
Afmetingen18 cm x 18 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd