5. Benoît Louis Prévost

Benoît Louis Prévost (1747-1804)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Benoît Louis PRÉVOST (Parijs 1747 - 1804/1809)

Benoît Louis Prévost - Lot van zes gravures over bouwen kopen? Bied vanaf 3!

Benoît Louis Prévost - Lot van zes gravures over bouwen

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd09-08-2021 om 22:33

Periode< 1800
Afmetingen35 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout