5. Bernard Koelman

Bernard Koelman (1931)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Bernard KOELMAN (Den Helder 1931)

Bernard Koelman - 2 werken in een koop, titels Holland 1 en Hände kopen? Bied vanaf 12!

Bernard Koelman - 2 werken in een koop, titels Holland 1 en Hände

Tekening / Aquarel

Geplaatst doornelleke1958

Eindtijd01-08-2021 om 15:13

Jaartal1976
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst