5. Bernard Lorjou

Bernard Lorjou (1908-1986)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Bernard LORJOU (Blois 1908 - Saint Dénis 1986)

Frans

Bernard Lorjou - Litho, Le Cavalier kopen? Bied vanaf 50!

Bernard Lorjou - Litho, Le Cavalier

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd08-08-2021 om 20:21

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen42.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout