5. Bill Broeders

Bill Broeders (1924)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Bill BROEDERS (Oosterhout 1924)

Bill Broeders - Boer op landweg (met biogafie) kopen? Bied vanaf 100!

Bill Broeders - Boer op landweg (met biogafie)

Geplaatst doorBertvee

Eindtijd18-04-2021 om 22:50

Afmetingen79 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst