5. Bjorn Tage Hansen

Bjorn Tage Hansen (1942-2007)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Bjørn Tage Hansen

Deens

Bjorn Tage Hansen - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 125!

Bjorn Tage Hansen - Ingelijste zeefdruk - 1991

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd27-05-2021 om 20:58

Jaartal1991
Afmetingen92 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst