5. Blek Le Rat

Blek Le Rat (1951)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

BLEK LE RAT is het pseudoniem van de kunstenaar Xavier Prou, geboren in 1951 in Boulogne-Billancourt, een wijk in Parijs, Frankrijk. Hij was een van de eerste graffiti-artiesten in Parijs en kreeg bekendheid als de 'Vader van de stencil-graffiti'.

Blek Le Rat - Rat no. 5 kopen? Bied vanaf 1100!

Blek Le Rat - Rat no. 5

Geplaatst doorKunstgalerie_Arterego

Eindtijd04-03-2021 om 22:56

Jaartal2019
TechniekLitho
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst