5. Boris Lipnitzki

Boris Lipnitzki (1897-1971)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Boris LIPNITZKI (Oster (Oekraïne) 1887 - Parijs 1971)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Boris Lipnitzki - Giorgio de Chirico im Garten mit Modell kopen? Bied vanaf 520!

Boris Lipnitzki - Giorgio de Chirico im Garten mit Modell

Fotografie

Geplaatst doorlutzinkoeln

Eindtijd06-08-2021 om 15:00

Jaartal1954
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen21 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Boris Lipnitzki - Giorgio de Chirico im Atelier kopen? Bied vanaf 480!

Boris Lipnitzki - Giorgio de Chirico im Atelier

Fotografie

Geplaatst doorlutzinkoeln

Eindtijd10-08-2021 om 21:46

VerzendingInternationaal

Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstIngelijst