5. Boudewijn Korsmit

Boudewijn Korsmit (1949)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Boudewijn KORSMIT (Semarang (Indonesië) 1949)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Boudewijn Korsmit - Aquarel, Z.T. Stilleven met potten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Boudewijn Korsmit - Aquarel, Z.T. Stilleven met potten - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Eindtijd01-08-2021 om 20:23

Jaartal1995
TechniekAquarel
Afmetingen74.5 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Boudewijn Korsmit - Aquarel, Z.T. Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 40!

Boudewijn Korsmit - Aquarel, Z.T. Stilleven met bloemen

Tekening / Aquarel

Eindtijd01-08-2021 om 20:49

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen72 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout